Öğretmenevleri Mahallesi Uydu çanak Montajı 7 gün 24 saat hizmet veren firmamızı 0554 272 5939  iletişime geçerek bize ulaabilirsiniz.

Türksat, Dsmart, Digitürk, Hotbird, Arabsat , Sirus, Astra uydu kurulumları yapılır Merkezi uydu santrali kurulumu yapılır. Tüm uydu işlerinizde uzman teknisyen ekibimizle profesyonel cihazlarımızla sizlere en iyi sorunsuz hizmet sunuyoruz. Artık Öğretmenevleri mahallesinde 7 gün 24 saat hizmetinizde ve pazar günleri dahil bayramlarda da açığız. Öğretmenevleri mahallesinde olası uydu montajı , Öğretmenevleri mahallesinde uydu sinyal alınmıyor ise bizimle iletişime geçiniz.

Merkezi uydu sistemi ile 4 çanak çeşidi ile aynanda farklı uydu görüntüleri ile en iyi hizmeti vermekteyiz. Bilinmesi gereken tek şey 1 uydu kablosu 1 tv çalıştırır aynanda 2 cihaz çalışmaz çalışmasını istiyor iseniz her bir uydu cihazları için 1 adet kablo çekilmesidir.

Artık Elektrik tesisat bakım onarım işlerinden sonra uydu sistemini en uzman ekibimizle sizlere hizmeti sunmakla gurur duyuyoruz.

“Güvenli Ev Güvenli Hayat”

Öğretmenevleri Mahallesi Uydu Servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir